Yhteyshenkilöt jälleenmyyjille, urakoitsijoille ja suunnittelijoille / hankkeille.

Myyntipäällikkö

Pekka Hongell

Myynti, Rakennuseristeet

Alue: Koko Suomi GSM: +358 40 702 0636 Email: pekka.hongell@rockwool.com
Aluepäällikkö

Tommi Haapalahti

Myynti, Rakennuseristeet, Talotekniikan eristeet

Alue: Pohjois-Suomi, Pohjanmaa GSM: +358 50 303 5234 Email: tommi.haapalahti@rockwool.com
Aluepäällikkö

Jani Kyllönen

Myynti, Rakennuseristeet, Talotekniikan eristeet

Alue: Itä-Suomi GSM: +358 40 578 2334 Email: jani.kyllonen@rockwool.com
Aluepäällikkö

Satu Koppe

Myynti, Rakennuseristeet

Alue: Varsinais-Suomi, Satakunta, Pirkanmaa GSM: +358 40 173 7591 Email: satu.koppe@rockwool.com
Aluepäällikkö

Juha Niiranen

Myynti, Rakennuseristeet

Alue: Etelä-Suomi GSM: +358 40 1800 889 Email: juha.niiranen@rockwool.com
Avainasiakaspäällikkö

Reino Hömmö

Myynti, Tekninen tuki, Julkisivu- ja kattourakointi

Alue: Koko Suomi GSM: +358 400 864 954 Email: reino.hommo@rockwool.com
Avainasiakaspäällikkö

Pasi Kuvaja

Myynti, Tekninen tuki, Talotekniikan eristeet

Alue: Koko Suomi GSM: +358 40 7526 876 Email: pasi.kuvaja@rockwool.com
Logistiikkapäällikkö

Juha Noukkala

Logistiikka

GSM: +358 46 8515 999 Email: juha.noukkala@rockwool.com
Varastopäällikkö

Toni Patama

Logistiikka

GSM: +358 46 8513 801 Email: toni.patama@rockwool.com
Toimitusjohtaja

Esa Mäki

Hallinto

GSM: +358 50 433 7093 Email: esa.maki@rockwool.com
Talouspäällikkö

Anna-Maija Solin

Hallinto

GSM: +358 50 5171 816 Email: anna-maija.solin@rockwool.com
Markkinointiassistentti

Martina Åvall

Markkinointi

GSM: +358 40 6403 690 Email: martina.avall@rockwool.com
Asiakaspalvelija

Heli Koistinen

Asiakaspalvelu

Puh.: +358 9 8563 5880 GSM: +358 40 531 0307 Email: tilaukset@rockwool.com
Asiakaspalvelija

Linda Ahlfors

Asiakaspalvelu

Puh.: +358 9 8563 5880 GSM: +358 40 524 7540 Email: tilaukset@rockwool.com

Pahoittelut!

ROCKWOOL tuotteet parantavat ympäristöä ja miljoonien ihmisten elämänlaatua ympäri maailman.

Laskentaohjelmat
Laskentaohjelmat

Laskentaohjelmat

Ilmainen online laskentatyökalu.
Ilmainen online laskentatyökalu.
Laskentaohjelmat
CAD-Piirrokset
CAD-Piirrokset

CAD-Piirrokset

ROCKWOOL CAD-kirjastosta voit ladata käyttöösi CAD-piirroksia.
ROCKWOOL CAD-kirjastosta voit ladata käyttöösi CAD-piirroksia.
CAD-Piirrokset
Back