Yhteyshenkilöt jälleenmyyjille, urakoitsijoille ja suunnittelijoille / hankkeille.

Varsinais-Suomi, Satakunta ja Pirkanmaa

Satu Koppe

Aluepäällikkö

GSM: +358 40 173 7591 Email: satu.koppe@rockwool.com
Pohjanmaa ja Pohjois-Suomi

Tommi Haapalahti

Avainasiakaspäällikkö

GSM: +358 50 303 5234 Email: tommi.haapalahti@rockwool.com
Itä-Suomi

Jani Kyllönen

Aluepäällikkö

GSM: +358 40 578 2334 Email: jani.kyllonen@rockwool.com
Etelä-Suomi

Juha Niiranen

Aluepäällikkö

GSM: +358 40 1800 889 Email: juha.niiranen@rockwool.com
Julkisivu- ja kattourakointi

Reino Hömmö

Tuotepäällikkö

GSM: +358 400 864 954 Email: reino.hommo@rockwool.com

Esa Mäki

Toimitusjohtaja/Business Director

GSM: +358 50 433 7093 Email: esa.maki@rockwool.com

Pekka Hongell

Myyntipäällikkö/Sales Manager

Puh.: +358 9 8563 5880 GSM: +358 40 702 0636 Email: pekka.hongell@rockwool.com
Talotekniikan eristeet

Pasi Kuvaja

Avainasiakaspäällikkö

GSM: +358 40 7526 876 Email: pasi.kuvaja@rockwool.com
Logistiikkapäällikkö

Juha Noukkala

GSM: +358 46 8515 999 Email: juha.noukkala@rockwool.com

Pahoittelut!

ROCKWOOL tuotteet parantavat ympäristöä ja miljoonien ihmisten elämänlaatua ympäri maailman.

Laskentaohjelmat
Laskentaohjelmat

Laskentaohjelmat

Ilmainen online laskentatyökalu.
Ilmainen online laskentatyökalu.
Laskentaohjelmat
CAD-Piirrokset
CAD-Piirrokset

CAD-Piirrokset

ROCKWOOL CAD-kirjastosta voit ladata käyttöösi CAD-piirroksia.
ROCKWOOL CAD-kirjastosta voit ladata käyttöösi CAD-piirroksia.
CAD-Piirrokset
Back